UIMALASIT = VAIN 1,50 €

Katso kaikki tarjoukset →

00 00 00

Rajoitettu erä - Osta nyt!

Kokotaulukko ja opas Watery Calder Rapid märkäpuvulle naisille

Tässä on Watery Calder Rapid -märkäpuvun kokotaulukko naisille. Mitat on otettu puku tasaisena ilman venytystä. Märkäpuku mukautuu kehoon sekä käytössä että vedessä, joten se istuu mukavasti uinnin aikana. Valitse koko niiden mittojen perusteella, jotka ovat sinulle lähimpänä.

Jos satut olemaan kahden koon välillä, valitse se koko, johon osut useampien mittojen kohdalla. Yleensä tärkeimpiä mittoja ovat kuitenkin rinta ja pituus (nilkasta olkapäähän)

Märkäpuvun ei tulisi olla liian löysä, joten jos pukusi muodostaa ilmataskuja tai "pusseja", se on todennäköisesti liian suuri sinulle.

MaatWetsuit lengte – enkel tot schouder (cm)Kruis tot hals (cm)Enkel tot kruis (cm)Borst (cm)Taille (cm)Heup (cm)Dij (cm)Mouwlengte (gemeten vanaf oksel) (cm)
X-Small11351646860823842
Small11652647464844046
Medium12253687670884048
Medium / Large12555707670884249
Large12555707672904250
X-Large12856718478944652
XX-Large131587290801004854

Edullisin ja laajin valikoima Watery Calder Rapid -märkäpukuja naisille? Tutustu ja tilaa hintatakuulla täältä

Suositellut tuotteet

Jopa 32 % ostaa nämä yhdessä

Sulje
  • Hakutulokset
  • Tuotteet

Ei tuloksia haulle ''

Ota yhteyttä asiakaspalveluun

Soita meille:

0800 412110

Kirjoita meille

support@watery.fi

Nopein apu?

Katso vastaukset yleisimpiin kysymyksiin

Keskustele kanssamme

Oikeassa alakulmassa

Näemme, että alennuskoodiapurisi on päällä 👀

Selaimesi yrittää auttaa sinua löytämään alennuksia. Se on ihan okei.

Mutta Wateryssä se itse asiassa häiritsee kassaprosessia ja voi antaa vääriä hintoja tai virheitä. Alennuskoodit ovat henkilökohtaisia eivätkä niitä saa jakaa muiden kanssa.

Suosittelemme, että poistat alennuskoodiapurisi käytöstä päästäksesi käsiksi kaikkiin hyviin tuotteisiin ja hintoihin Wateryssä 😅